Ból po lewej stronie piersi i kłucie pod pachą

Witam, jestem dziewczyną mam 19 lat, waga 54 kg. Od 3 tygodni w każdy dzień odczuwam ból po lewej stronie lewej piersi oraz kłucie pod pachą. Kłócie pod pachą czuję szczegolnie podnosząc coś, ale czuje to również kiedy nie wykonuje żadnej czynności. Pierś jest bardzo tkliwa i bolesna kiedy ją dotykam. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co może być przyczyną Pani dolegliwości dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania powinien być w stanie postawić diagnozę lub przynajmniej zaproponować odpowiednią diagnostykę.