Czy taki ból piersi jest normalny?

Witam. Miesiąc temu 2 tygodnie przed okresem bolała mnie lewą pierś. Ból przechodził do pachy, potem do sutka. W trakcie okresu ból przeszedł. Miałam 3 tygodnie spokoju. Teraz bol znowu pojawił się w tej samej piersi, jakby szedł od sutka. Prawa pierś również jest tkliwa, ale tylko przy dotyku, natomiast lewą boli nawet bez dotykania. Czy to normalne? Do okresu zostało mi 6 dni.

Dzień doby, ból piersi przed miesiączką może wystąpić, jednak jeżeli nasila się lub towarzyszą mu inne objawy, proszę udać się do ginekologa.