Ból przy dotknięciu prawej piersi przed miesiączką

Witam, chciałabym upewnić się czy wszystko jest w porządku. Od wielu miesięcy, przed miesiączką boli mnie prawa pierś, ale tylko w jednym miejscu, na samym dole piersi w prostej linii od sutka. Boli tylko przy dotknięciu. Ogólnie w tym czasie mam większe i bardziej tkliwe piersi, ale dokładnie w tym miejscu odczuwam wyraźny ból. Poza PMSem, nawet podczas mocnego naciskania, nic nie czuję. Czy to normalne czy powinnam zacząć się niepokoić?

Aleksander Ropielewski

Raczej nie ma powodu do iepokoju ale na wszelki wypadek doradzam wykonanie badania USG piersi w okresie występowania dolegliwości bólowych.