Kłucie w miejscu guzka w piersi i ból przy dotknięciu węzłów pod pachami

Dobry wieczór, wyczułam sobie ok. 2-3 tygodnie temu guzka w lewej piersi. Wykonałam badanie USG i mam litego guza, który jest o regularnych kształtach, węzły chłonne nie są niepokojące, ale dzisiaj odczuwam kłucie w miejscu guzka oraz ból przy dotknięciu węzłów pod pachami, czy powinnam się martwić ?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeżeli objawy będą się utrzymywać bądź nasilać zalecam udanie się do lekarza. Bolesne węzły chłonne mogą być między innymi objawem stanu zapalnego.