Ból z prawej strony brzucha i uczucie osłabienia

Witam. mam problem, czuje duzy bol na dole zprawej strony brzucha, bol nasila sie i obniza. kiedys niewalam czeste bole w okolicach pepka. najpier myslalam ze to moze byc przepuklina, ale teraz przyszedl mi na mysl wyrostek robaczkowy. tylko ze to trwa juz dlugo. ja te bule odczuwal bardzo dlugo ale teraz sie nasilily. bol czuje juz 3 dzien, jetsem bardzo slaba. co to moze oznaczac?

Witam. Tego typu objawy mogą być wynikiem stanów zapalnych przydatków. Sugeruje kontakt z ginekologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.