Ból brzucha po lewej stronie pod żebrami

Witam. W niedziele tj 11.012015 czyli tydzien temu dostalem bolu brzucha, taki tepy ostry bol po lewej stronie, najpierw byl zaraz pod zebrami. Pozniej przeniosl sie ponizej, od pepka w lewo i na dol. Ostatnio nie za dobrze sie odzywialem, alkohol, do tego mam wzdety brzuch, gazy. Przez trzy dni ograniczylem jedzenie, pije ziola na jelita, jem jedynie gotowane. Obecnie mija tydzien, bol jest nadal ale jedynie przy kucaniu, czyli sciskaniu brzucha, po lewej stronie od pepka i w dol ok 3 cm.

Pański przewód pokarmowy w końcu się zbuntował. Proszę stosować nadal dietę "gotowaną" i czekać, aż objawy ustąpią. Jeśli ból się nie nasila, to nie ma powodu do wszczynania alarmu.
Warto dodać do diety preparat Colon C.