Silne bóle brzucha i b ole kręgosłupa lędźwiowego

Witam, mam 27 lat od jakis kilku dni miewam silne bole brzucha a potem zaraz bole krzyza. Bole zaczynaja sie zawsze od prawej strony brzucha w okolicy pod zebrami i troche w dol, sa gniatace, rwace, jakbym byla poobijana a polowa plecow idac w dol miala peknac, promieniuje ten bol na lewa strone brzucha pod zebrami, oraz silnie uciska dokladnie wzdluz pepka. bole sa raz dziennie, albo co drugi dzien, czesto na wieczor, noc. Prosze o porade. Czy na cos to wskazuje ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.