Co znaczy ból z lewej strony pod żebrami?

Witam. Pobolewa mnie brzuch z lewej strony pod zebrami. Nie jest to silny bol. Mam tez czasami gazy i takie "bulgotanie" 2 tygodnie temu robilam morfologie, badanie ogólne moczu, glukoze, kreatynine i tarczyce. Wszystko w normie. Czy po samej morfologii i badaniu moczu można stwierdzić czy z trzustka jest cos nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej należy wykonać badania bardziej ukierunkowane. A skąd takie podejrzenie? Proponuje udac sie domlekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.