Silny ból brzucha po lewej stronie na dole

Mam silny bol brzucha po lewej stronie na dole. Ten bol staje sie silniejszy. Prosze mi pomoc, czy to cos powaznego? Mialam USG I lekarz mowi ze wszystko w normie, nie rozumiem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy występują jakieś inne objawy? Który to dzień cyklu? Być może to owulacja lub jest PAani przed miesiączką? Jeśli objawy nie ustąpią proszę ponownie skontaktować się z lekarzem.
Pozdrawiam