Silny ból brzucha i macicy miesiąc po poronieniu

Witam ,miesiac temu poronilam w 6 tc,usg wykazalo ze macica jest czysta ,jednak teraz odczuwam bardzo silne bole brzucha i macicy ,nie mialam jeszcze miesiaczki od tamtego czasu czy to cos powaznego czy moze bol przed miesiaczka? Nasila sie przy ruchu ,oddawaniu moczu itp. Bardzo prosze o odpowiedz.

Ciężko coś powiedzieć bez usg i dla pewności poziomu BHcg. Sądzę jednak że może być to stan przed miesiączkowy a po jej wystąpieniu wszystko wróci do normy. Pozdrawiam !