O czym świadczy bolesność lędźwi przy tyłozgięciu macicy?

Tylozgiecie macicy, a bole przed miesiaczka. Czy to normalne, ze przy takim ksztalcie macicy przed okresem bola mnie ledzwie? Lek na recepte na bole plecow nie pomagaja. W zeszlym miesiacu takie bole dodatkowo zaparcia mialam az 2 tyg przed miesiaczka, to normalne? Miesiaczki mam nieregularne.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykluczenie innych przyczyn zwłaszcza związanych z kręgosłupem i nerkami w zależności gdzie boli. wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.