Bóle brzucha po poronieniu w 4. miesiącu

Witam.W styczniu poronilam w 4 miesiacu ciazy.Zabieg lyzeczkowania mialam wykonywany bez znieczulenia. Czulam jakby mi ktoś cos wyrywal z brzucha. Od tamtej pory mam bole brzucha po prawej stronie jakby klucia i kolki. Ginekolog twierdzi ze jest wszystko ok, usg brzucha wporzadku nie wien co mam robic jakie zrobić badania czy moze jakieś przeswietlenie na swój koszt. Jestem zalamana bole czuje codziennie choć nie sa one bardzo dokuczliwe.

Trzeba zastanowić się jeszcze nad konsultacją bezpośrednio z chirurgiem, wykonaniu USG jamy brzusznej, może kolonoskopii celem oceny stanu jelita grubego. O wszystkim powinien zadecydować chirurg po bezpośrednim badaniu.