O czym świadczą silne bóle brzucha i wzdęcia u osoby, która nie jest w ciąży?

Witam to bylby 4 miesiac usg nie wykazalo hcg ponizej 2 testy negatywne a miesiaczka bardzo skapa jeden do dwoch dni I silne bole brzucha I plecow oraz wzdecia o czym to moze swiadczyc ? Prosze o pilna odpowiedz ? A zazywam teraz diane 35 bo lelarz stwierdzil brak ciazy ...

Ale bez bezpośredniego badania nie określę co jest przyczyną Pani dolegliwości. Być może, żeby określić powód bólów należałoby wykonać badania laboratoryjne, USG jamy brzusznej, być może kolonoskopię. O tym wszystkim musi zadecydować lekarz rodzinny po bezpośrednim badaniu.