Bóle z lewej strony brzucha pod żebrami

Witam . Mam problem z bólem w lewej strony brzucha pod żebrami. USG brzucha wporzadku. Ginekologia tez, wyniki moczu z nielicznymi bakteriami ( brałam antybiotyk) 2 lata temu miałam wycinany polip 4 mm na jelicie grubym (wynik łagodny gruczolak) . Do tego doszedł bol kregoslupa z pieczeniem w środkowej czesci.odczuwam bole kości , kolan i łokci . Pod zebrem z lewej strony odczuwam zgrubienie .Takze mam chora tarczyce jestem pod kantrola endokrynologa . Prosze o radę co to moze bolec?

Trudno mi ocenić co może być powodem tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania. Być może to jest neuralgia czyli samoistne podrażnienie nerwów obwodowych skoro USG jest bezzmianowe, a we wcześniejszej kolonoskopii stwierdzono tylko drobny polip. Radzę jeszcze z tymi problemami udać się bezpośrednio do chirurga i neurologa.