Bóle brzucha z lewej strony pod żebrami

Witam dokuczają mi ostatnio bóle brzucha z lewej strony pod żebrami ( okolice żołądka). Wszystko zaczęło się kiedy rozpoczełam ćwiczenia fizyczne, W tedy ból się nasilał. Teraz towarzyszy mi kiedy leżę na lewym boku oraz po zjedzeniu ( głownie obiadu). Dzisiaj odczuwam ból prawie w całej jamie brzusznej. Co to może być ?? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie żołądka, trzustki czy jelit. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.