Ból w lewym boku pod żebrami, zgaga, piasek na nerkach i powiększony kielich prawej nerki

Witam od kilku miesięcy mam bóle w lewym boku pod żebrami , zgagę , kiedyś miałam zaplenie refluksowe przełyku , mam też piasek na nerkach i powiekszony kielich prawej nerki , Co może byc przyczyną tych bóli , żełądek czy nerki

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przyczyną bólów po lewej stronie brzucha mogą być wskazywać na chorobę wrzodową żołądka lub patologię w obrębie trzustki. Proponuję wykonać gastroskopię i USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam