Ból z boku tułowia pod żebrami

ból z boku pod żebrami z lewej strony i ból z tyłu po prawej stronie. Co mi jest ?dziś robiłem badania trzustki i wątroby wyniki mam super. mocz oddaje normalnie bez bólu. kiedyś miałem problemy z wątrobą co wyszło na wynikach ok rok temu. przez ten czas brałem leki dost. bez recepty. często rano mam gorycz w ustach szczegolnie jak wypije piwo ... ale mówie wątrobe mam zdrową co pokazały dzisiejsze badania. ból jest gniecący , uciskający. z lewej jak i z prawej strony. od wczoraj nawet mnie mdli

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać usg jamy brzusznej, może zapalenie pęcherzyka?Kamica pęcherzyka?
Pozdrawiam