Obfitsze krwawienie i bóle brzucha po poronieniu

Witam, W grudniu w 9 tc samoistnie poronilam . Przeszłam zabieg oczyszczenia macicy i po 4 tygodniach na kontroli okazało się, że macica jest czysta. Od tamtej pory okres mam regularny 27-28 dni cyklu. Podczas trzech ostatnich menstruacji zauważyłam, że krwawienie jest obfitsze niż przed poronieniem oraz występują skrzepy krwi. Wydluzył się także czas trwania menstruacji od 5 dni do 7-8. Dodam również, że odczuwam bóle brzucha w czasie między kolejnymi miesiączkami. czy to powód do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.