Skąpy trzydniowy okres po poronieniu

W grudniu 2014 r poronilam mialam zabieg lyzeczkowania i trzy tyg puzniej dostalam okres puzniej w lutym dostalam tydzien wczesniej a potem marzec i kwiecien mialam regularny okres i trwal normalnie piec dni dwa dni normalne obfite a reszte dni to koncowka i przed zajsciem w ciaze terz mialam taki regularny okres ale teraz od maja cos sie pozmienialo i moj okres jest malo obfity i trwa trzy dni. Co moze byc przyczyna takiego okresu dlaczego jest takikrotki zaczynam sie martwic prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o odpowiedniej dalszej diagnostyce. A w którym tygodniu nastąpiło poronienia? czy była stwierdzona przyczyna?