Czy to mogą być torbiele?

Witam. 03.06 poronilam w 23 tc. Mialam już dwie miesiaczki 23.07 i 23.08. W obydwu cyklach w drugiej fazie odczuwam bole jajników. W tym miesiącu pojawiły sie tez mdłości i nerwowość. Dodam ze choruje ms niedoczynność tarczyca. Wynik tsh z lipca to 0.66. Co moze byc przyczyną bolu jajników i podbrzusza ktory ustępuje w dzien miesiączki? Czy to moga byc torbiele?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i wykonać usg przezpochwowe.