Bóle w okolicy bioder podczas miesiączki

Mam 18 lat i od 4 dni mam bóle w dolnych okolicach bioder. Uczucie jest takie jakby mięśnie bądź stawy były rozrywane. Ból znika kiedy sie ruszam jednak gdy siedzę lub leże ból staje sie stopniowo silniejszy. ( Ból zaczął sie w dniu rozpoczęcia miesiączki). Czy jest możliwe ze ból jest spowodowany miesiączka? Jeśli nie to co to może być? ( dodam ze w ostatnim tygodniu byłam chora i leżałam w łóżku a w dniu w którym ból i miesiączka sie rozpoczęły, pierwszy raz od tygodnia bardzo dużo chodziłam)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.