Bóle w podbrzuszu, pleców, gazy i bulgotanie w jelitach oraz ból podczas stosunku i opuchnięta pochwa

Moje objawy to bole w podbrzuszu czasem z lewej czasem z prawej wiekszosc z prawej strony ,bol krzyza ,nadęty brzuch,gazy ,bulgotanie glosne w brzuchu,mdlosci,wyciek z pochwy po miesiaczce brązowo-krwawy.ból w trakcie stosunku,ciepły mocz po stosunku napuchnieta pochwa i gdy uciskam w okolicy pecherza tez boli.Po no-spie przechodzi do nast miesiaca.i znow po miesiaczce to samogdy chodze albo sikam czuje ten bol nie boli bardzo ale jest .jak oddaje gazy bol sie zmniejsza.czy to rak macicy?pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.