Bóle w podbrzuszu po porodzie

Witam! Jestem 2 miesiące po porodzie. Mam bóle w podbrzuszu, jajnikach, mdłości, ale nie wymioty, bóle głowy i osłabienie. Mam parcie na kał, ale nie biegunki. Biegunkę miałam tylko raz. Uprawiałam seks z moim partnerem, raz z zabezpieczeniem - prezerwatywa bez wytrysku oraz raz dotykał mnie penisem bez wytrysku, ale przez majtki i on także miał majtki. A ja miałam dużo śluzu. Miałam już pierwszą miesiączkę po porodzie. Teraz powinnam dostać 8.12, lecz się nie pojawiła. Przed ciążą miałam regularne miesiączki. Robiłam test ciążowy, lecz wyszedł negatywny. A gdy sikam czasami mój mocz jest taki lekko biały jakby taki osad. Ciąża jest wykluczona prawda? Co to może być? Czy to normalne?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Zdrowa żywność

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Witam! Opisywane objawy nie są specyficzne i wymagają przeprowadzenia badania lekarskiego. Bóle podbrzusza z towarzyszącym białym osadem moczu mogą sugerować infekcje układu moczowego z towarzyszącym białkomoczem. Wskazane byłoby wykonanie badania ogólnego moczu. Opóźnienie miesiączki, jeżeli zabezpieczała się Pani w czasie ostatniego cyklu, nie jest niczym niepokojącym. Krwawienia przez 6 miesięcy po porodzie mogą być nieregularne, tym bardziej jeżeli karmi Pani piersią. Wynik domowego testu ciążowego wykonanego z porannej porcji moczu po 14 dniach od ostatniego ryzykownego zbliżenia powinien być wiarygodny. Zachęcam do skontaktowania się z ginekologiem lub lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy