Bóle w podbrzuszu po porodzie

Witam! Jestem 2 miesiące po porodzie. Mam bóle w podbrzuszu, jajnikach, mdłości, ale nie wymioty, bóle głowy i osłabienie. Mam parcie na kał, ale nie biegunki. Biegunkę miałam tylko raz. Uprawiałam seks z moim partnerem, raz z zabezpieczeniem - prezerwatywa bez wytrysku oraz raz dotykał mnie penisem bez wytrysku, ale przez majtki i on także miał majtki. A ja miałam dużo śluzu. Miałam już pierwszą miesiączkę po porodzie. Teraz powinnam dostać 8.12, lecz się nie pojawiła. Przed ciążą miałam regularne miesiączki. Robiłam test ciążowy, lecz wyszedł negatywny. A gdy sikam czasami mój mocz jest taki lekko biały jakby taki osad. Ciąża jest wykluczona prawda? Co to może być? Czy to normalne?

Witam! Opisywane objawy nie są specyficzne i wymagają przeprowadzenia badania lekarskiego. Bóle podbrzusza z towarzyszącym białym osadem moczu mogą sugerować infekcje układu moczowego z towarzyszącym białkomoczem. Wskazane byłoby wykonanie badania ogólnego moczu. Opóźnienie miesiączki, jeżeli zabezpieczała się Pani w czasie ostatniego cyklu, nie jest niczym niepokojącym. Krwawienia przez 6 miesięcy po porodzie mogą być nieregularne, tym bardziej jeżeli karmi Pani piersią. Wynik domowego testu ciążowego wykonanego z porannej porcji moczu po 14 dniach od ostatniego ryzykownego zbliżenia powinien być wiarygodny. Zachęcam do skontaktowania się z ginekologiem lub lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam