Objawy ciąży - bóle podbrzusza

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość żebym była w ciąży. Miesiączki występują co 26-28 dni (okres trwa 4-5 dni). Ostatnia miesiączka była 4 lipca. Współżyłam 14 i 15 dnia cyklu (czyli 17 i 18 lipca). Stosunek był do końca. 14 dnia cyklu czyli 17 lipca wystąpiły bóle podbrzusza, śluz był rozciągliwy i obfity. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!

Wg wyliczeń opartych na podanych przez Panią danych stosunki miały miejsce w dniach płodnych, najprawdopodobniej w czasie samej owulacji. Obliczenia te potwierdza opis śluzu z tamtych dni.

Podsumowując istnieje wysokie ryzyko ciąży. Proszę jednak pamiętać, że mówimy o ryzyku, a nie warunku w samym sobie. Zapłodnienie to skomplikowany proces, który wymaga wystąpienia wielu sprzyjających czynników.

W obecnej sytuacji powinna Pani odczekać 10 dni i wykonać test ciążowy z krwi, lub po 14 dniach od daty ostatniego ryzykownego zbliżenia wykonać klasyczny test ciążowy dostępny w każdej aptece.

Pozdrawiam.