Bóle w podbrzuszu po zabiegu usunięcia polipa i wyłyżeczkowaniu

Ja ma takie pytanie a mianowicie: przed zabiegiem usunięcia polipa i wyłyżeczkowaniem miałam bóle w podbrzuszy nocne. Po zabiegu usunięcia polipa i wyłyżeczkowaniu też mam bóle w podbrzuszu nocne. Co to może być za objaw, jaka jest przyczyna bólów podbrzusza nocnych?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.