Bóle w podbrzuszu w 6 tygodniu ciąży - czy to coś niebezpiecznego?

Witam, jestem w 6tygodniu ciąży i od samego początku mam bóle w podbrzuszu. Są one różnie rozmieszczone. Na środku, po bokach. Teraz doskwiera mi pół z prawej strony przenosząc się do środka. Czy jest to coś zagrażającego dla maleństwa w środku? Wizytę umówiona u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie. Proszę o szybką odpowiedź..

mogą to być objawy powiększania się macicy i pociągania za więzadła, ale tez zagrażającego poronienia )niedobór progesteronu. Musi Pan kontaktować się z ginekologiem