Bóle w podbrzuszu w nocy w 34. tygodniu ciąży

witam, jestem w 34tyg. ciazy termin mam na 12 czerwca ale ostatnio komputer pokazywał ze 31 maja jak na wielkość dziecka. Ostatnio miewam bóle w podbrzuszu jak miesiączka a potem idą w górę, i to sie odbywa czasami w dzień ale najczęściej w nocy, nie mogę sie położyć ba prawy i lewy bok bo boli mnie brzuch zaraz cały,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub na Izbę przyjęć szpitala ginekologicznego. Bardziej należy kierować się terminem wyliczonym a miesiączki lub pierwszego USG.