Bóle brzucha z lewej strony w 21. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 21 tygodniu ciazy i czuje bol brzucha z lewej strony od 2 dni. Jak kładę sie na lewy bok to bol prominuje na caly brzuch. Co to mize byc czy to cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa prowadzacego ciąże lub lekarza izby przyjęć szpitala ginekologicznego. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć