Bóle brzucha i piersi w 36. tygodniu ciąży

Prosze o anonimowosc jestem w 36 5 tyg ciazy od 3 dni boli mnie brzuch pod piersiami szczegolnie po prawej stronie w nocy spac nie daje bardzo boli przy przewracaniu sie na drugi bok do tego bardzo twardy brzuch

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie i jak najszybciej skontakowac sie z lekarzem prowadzacym ciaze lub lekarzem izby przyjec szpitala ginekologicznego.