Kłucie w kroczu u 21-latki

Jestem w 38 tygodniu ciąży czesto kłuje mnie w kroczu tak że nie mogę usiąść i czuje skurcze choć nieregularne po czym po ok. Godzinie przechodzi. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

w tego typu objawach zawsze konieczne jest badanie lekarskie. prosze koniecznie udać się do lekarza prowadzacego ciaze lub do izby przyjec szpitala ginekologicznego.