Krwawienie po stosunku w 33. tygodniu ciąży

WITAM SERDECZNIE, JESTEM W 33 TYG CIAZY DZIS W NOCY UPRAWIALAM Z MEZEM SEX I W PEWNYM MOMENCIE ZACZELAM KRWAWIC. DODAM ,ZE NIE BYLO TO PLAMIENIE BYLO TEJ KRWI TAK SREDNIO SPORO, W TYM MOMENICIE PLAMIE ALE LACZNIE ZE SKRZEPAMI, DODAM TEZ ,ZE TROCHE MNIE BRZUCH NA DOLE POBOLEWA. CZY POWINNAM ZGLOSIC SIE DO LEKARZA ?

Lek. Tomasz Budlewski

tak powinna się Pani zgłosic do lekarza, jezeli lekarz Pani nie jest dostępny od ręki to do lekarza izby przyjec szpitala ginekologicznego.