Ból całej macicy w 26. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 26 tygodniu ciazy i od kilku dni czuje dziwny ból całej macicy bardzo podobny do kolki jelitowej, ale ewidentne czuje to od strony macicy. Czasem jest to taki jednorazowy skurcz, ale cześciej wyczuwam ten ból przekręcając sie z boku na bok albo kucając. Czy skurcze Braxtona mogą byc w taki sposób odczuwalne? Jako taki kolkowy skurcz mięśni? Skonsultuje to tez z moim lekarzem, jednak on jest teraz na urlopie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza ginekologa lub na izbe przyjęć szpitala ginekologicznego. aby moc się wypowiedziec koneiczne jest badanie lekarskie.