Skurcze Braxtona w 32-tygodniu ciąży

Witam ,jestem w 32tc i od dwóch tygodni odczuwam skurcze braxtona bez bolesne. Sa dni kiedy w ogóle ich nie ma a sa dni kiedy zwłaszcza popołudniami występują . Byłam u swojego lekarza mówi ze nic się nie dzieje . Że do póki skurcze są bezbolesne to wszystko jest dobrze. Niestety mi to twardnienie nie daje spokoju czy aby na pewno takie skurcze nie sa groźne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jakby było coś nie tak to lekarz na pewno by zareagował. Jeżeli coś Panią niepokoi konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli coś Panią niepokoi proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.