Bóle w śródstopiu przy chodzeniu

witam mam pytanie odnosnie mojego srodstopia . w czwartek j wstajac z krzesla poczulem bol w stopie. w górnej czesci stopy. po 3 dniach nadal boli i jak biore palce w dół to czuję ze tam sie cos przesuwa jakaś maź czy coś. co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele np. może być złamanie, podwichnięcie itp. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ortopedy w celu określenia konieczności dalszych badań oraz odpowiedniego leczenia. Być może będzie konieczność wykonania zdjęcia RTG stopy/