Bóle żeber a uszkodzone nerwy

Witam. Od kilku dni mam bole z prawej strony( żebra)Bol zaczął mi dolegać po siłowni,a nie doznałem żadnej kontuzji(trening taki sam jak zawsze)( bol jest bardzo silny,nie mogę spać,żadnych ruchów itd)I co zauważyłem zacząłem mieć wzdęcia,których nigdy takich nie miałem.Lekarz stwierdził,ze nie mam złamanych żeber tylko,ze mogłem mieć uszkodzone nerwy.Oczywiście zdjęcie było robione.Ale mątwią mnie te wzdęcia i czy mogłem uszkodzić sobie jakieś organy.i Jakie badania powinienem jeszcze wykonać??

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem, najlepiej ortopedą.