Bóle żeber z lewej strony klatki

Witam. Miewam bole zeber i nie wiem co one znacza. Gdy chodze dluzej..zaczynaja zamiast plecow bolec mnie zebro z lewej strony, pod sercem.. mam tak juz od roku..czy to mozliwe, ze jest uszkodzone? Zaczelam trenowac mocniej na brzuch, nabralam tam tro he miesni ale nadal bola.. >

Witam,

dlaczego po dłuższym chodzeniu miałyby Panią boleć plecy?
Czy ból żebra nasila się przy oddychaniu? Czy ból nasila się przy wysiłku fizycznym?
Czy szybciej się Pani męczy? Czy doznała Pani urazu tej okolicy ciała? Czy stosowała Pani dostępne bez recepty środki p/bólowe? Czy miała Pani kiedykolwiek problemy z sercem?
Oczywiście, że możliwe jest "uszkodzenie" żebra. Należy uzupełnić wywiad lekarski i zbadać Panią wtedy będzie można precyzyjniej określić przyczynę dolegliwości.