Bóle żeber po lewej stronie i nudności oraz utrata wagi

witam.od okolo 4 miesiecy czuje bole zeber po lewej stronie oraz nudnosci i pobolewanie zoladka i pod lewym zebrem lekarz stwierdzil nerwice i wyslal mnie do psychiatry po wykonaniu podstawowych badan krwi lecze sie na nerwice lekowa okolo 2 miesiecy temu zaczelam chudnac okolo 8kg zrobilam gastroskopie stan zapalny zoladka , usg dobre jedynie uwage zwraca pogrubialu ogon trzustki , szybko wykonalam tk i jest wszystko dobrze moj lekarz twierdzi ze to tylko nerwica boje sie o trzustke

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza