Leczenie boreliozy a bóle i uciski pod żebrami

Dzien dobry. Zaczelam leczenie na borelioze ( najpierw 10 dni duomoxu 3 g na dobe pozniej dwarazy wtygodniu fromilid uno 500-tzn pulsy) zaczelam leczenie gdy mialam zapalenie zoladka (od biotraxonu) musialam przerwac duomox gdyz mialam mocny bol pod lewym zebrem promieniujace do plecow. zaczelam fromilid jednak po 3 tygodniu pulsow bole glodowe ucisk pod zebrem i pobolewanie biore controloc 20mg czy przerwac pulsy?(mialy trwac oklo 15 miesiecy) boje sie ze zrobily sie juz wrzody. prosze o odp

Lepiej nie przerywać jeśli dramatu nie ma ale należy to skonsultować z lekarzem prowadzącym.
Można zaparzac imbir i pić. Działa lepiej niż controloc