Ból po lewej stronie żeber i wzdęcia

Od jakiegoś czasu odczuwam ból po lewej stronie żeber. W ostatnich dniach przed okresen pojawiły się duże wzdęcia,gazy,odbijanie,zgaga. Wyniki badań krwi robione na czczo wskazaly na wysoki poziom glukozy we krwi 120. W przeciągu kilku msc waga wzrosla o ok.8kg Nie jesten osoba ubezpieczona więc nie mogę pójść do lekarza, chce porobić badania na własną rękę. Jakie konkretnie?usg i badanie krwi? Dodam jeszcze ze mam nerwicę i mam brać mozarin jednak W przypadku podejrzenia cukrzycy to niemożliwe

pytanie jakie problemy psychologiczne sie zmaterializowaly....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza