Ból żołądka i leczenie nerwicy

miesiac temu robilam gastroskopie i mialam helikobakter i zapalenie blony zluzowej zoladka przyjelam ospamox1000 i metromidazon przez 10 dni i do tego controloc 40 dwa razy dziennie po dwoch tygodniach lekarz zostawil mi tylko controloc 20 raz rano a zoladek dalej boli mialam usg dobre wszystkie wyniki tez co to moze byc dodam ze lecze sie na nerwice lekowo wegetatywna

Witam, warto skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą, pod którego zapewne jest Pani kontrolą w związku z nerwicą, oraz z psychologiem u którego się Pani leczy, a jeśli nie leczy się Pani psychologicznie to namawiam do spotkania z psychologiem, gdyż często pewne objawy tego typu nerwicy nasilają się w związku z lękiem i innymi emocjami, jakie nas spotykają w życiu, warto o tym porozmawiać ze specjalistą.Serdecznie pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza