Bóle po lewej stronie żeber

Witam od wczoraj rana mam bóle po lewej stronie pod żebrami. Ból jest dziwny przypomina siniaka wielkości otwartej dłoni. Ból jest bardzo odczuwalny gdy podnoszę lewą nogę, siadam, kocham, kaszle. Od 2 dni mam też problem z wypróżnieniem polegający na tym że myślę ze idę za potrzebą a to gazy. Do lekarza mogę pójść dopiero w poniedziałek. Czy mogę coś wziąść by sobie pomóc i co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.