Bóle brzucha po lewej stronie pod żebrami

Witam, od kilku mam bóle brzucha. Występują po lewej stronie pod żebrami, na początku sądziłam, że jest to kolka, ponieważ pierwszy ból pojawił się podczas chodzenia. Jednak nie ustępował. Ból jest już tak uciążliwy, że w połowie wczorajszej drogi do domu z przystanku zwijałam się z bólu, a do domu doszłam niemalże na czworaka. Ból ustępuje, gdy siadam, jednak gdy z powrotem wstaje znowu się zaczyna. Nie wiem, czy to coś poważnego, proszę o odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ból jest aż tak silny radziłabym skontaktować się z lekarzem, konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam