Pobolewanie lewej strony brzucha tuż pod żebrami u 24-latki

Witam, Jestem kobietą,mam 24 lata. Od wczoraj zaczęła mnie pobolewać lewa strona brzucha,tuż pod żebrami, mniej więcej na wysokości pępka. Ból nie jest silny nawet jeśli nacisnę na to miejsce. Ból nasila się nieco nieco podczas ziewania czy np. rozciągania. Ból raz przybiera na sile,raz maleje tak,że już zaczynam myśleć,że wszystko jest w porządku.Czy to jakiś rodzaj kolki,niestrawności czy czegoś poważniejszego?Po ilu dniach ból powinien minąć(zakładając,że to nic poważnego)? Pozdr,Kasia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opis bólu wskazuje raczej na ból nerwowo-mięśniowy lub psychogenny. proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu zleci dalsze postępowanie.