Ból brzucha po lewej stronie i bóle w okolicy wątroby
Witam. Jakiś rok temu miałem ból brzucha po lewej stronie, na wysokości pępka, może trochę poniżej. Połączyłem to z błędem dietetycznym, w każdym razie minęło po 1,5 tygodnia. Ten sam rodzaj bólu dopadł mnie 2 miesiące temu, ale silniejszy - wylądowałem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej, ale USG wykluczyło to. Dzisiaj znowu się zaczyna. Do tego 2 tygodnie temu miałem bóle w okolicy tym razem wątroby/woreczka ż. Jakiego rodzaju badania powinienem wykonać, żeby podejść do tematu całościowo?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Rozpocząłbym od podstawowych badąń krwii, ób wątrobowych, badania ogólnego moczu i skontaktował się z wynikami z lekarzem. Objawy są mało specyficzne i trudno jest mi na ich podstawie wysunąć najbardziej prawdopodobną przyczynę Pańskich dolegliwości.