Podwyższona bilirubina po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Basia Jestem 1,5 roku po sunięciu pęcherzyka żólciowego metodą laparoskopową. Od tego czasu mam podwyższoną bilirubinę posrednią i bezposrednią ok. 20%.pozostałe próby wątrobowe w normie. Poza tm ciągle mam dolegliwości - bóle wątroby oraz 2 razy miałam silne ataki kolki wątrobowej (ataki jak z kamieniami), po których wylądowałam na pogotowiu. Tam po badaniach (usg, rtg, badania krwi) stwierdzono że jest ok. co to może być? Jakie badania mam wykonać?

Witam. Proponowałbym skontaktować się z hepatologiem oraz wykluczyć kamicę przewodową - w pozostałych drogach żółciowych mógł pozostać kamyczek.