Bóle żołądka i wodnista biegunka

Witam, od kilku dni mam bardzo silne bóle żołądka, z początku nie były z niczym powiązane (ani z wymiotami, ani z biegunką) po prostu silny ból żołądka jakby był w ciągłym skurczu. Nie wiem skąd mógł się pojawić, gdyż nie zażywałam ostatnio żadnych leków ani nie zjadłam niczego podejrzanego. 2 dni później pojawiła się gorączka ponad 38 stopni a wraz z nią wypróżnianie się samą wodą. Od kilku dni nie wydalam moczu, cierpię jakby na biegunkę, która nie zawiera stolca - sama żółta woda, do łazienki biegam co 10 minut. Gorączka nie ustaje, bóle żołądka niestety też nie. Co to może być? Bakteria? Wirus? A może stan zapalny jakiegoś narządu wewnętrznego? Nie wiem co robić. Nie mogę się zwlec z łóżka i nie jestem w stanie stać w pozycji wyprostowanej. Bardzo proszę o pomoc.

W chwili obecnej zapewne jest Pani silnie odwodniona, dlatego nie oddaje Pani moczu i jest bardzo osłabiona. W takiej sytuacji radziłby pilnie udać się do najbliższego szpitala na oddział SOR-u, gdyż taki stan zapewne będzie wymagał pilnej interwencji lekarskiej (nawodnienia bezpośredniego, dożylnego). Przebieg Pani choroby, objawy, stan kliniczny raczej wskazują na jakąś silną infekcję zapewne o podłożu wirusowym co spowodowało całościowe, ostre zapalenie błony śluzowej żołądka jak i jelit. Myślę, że oprócz nawodnienia zostaną wprowadzone leki hamujące biegunkę, odkażające przewód pokarmowy oraz chroniące przed zapaleniem błonę śluzową żołądka. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.