Silny ból żołądka u męża z zapaleniem żołądka i trzustki

Dzień dobry mąż od 2 lat cierpi na bóle żołądka a od 3 miesięcy wykryto u niego zapalenie żołądka bez H.pyroi i zapalenie trzustki.Leki które bierze to Debretin,Duspatalin retard 200mg 2x1,Emanera 40mg 2x1 w razie bólu Apap i ścisła dieta ale cały czas boli go a od ponad tygodnia zwija się z bólu. Co ma robić? Bardzo proszę o pomoc.

W takiej sytuacji radziłbym jeszcze bezpośrednio skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem, który zapewne pogłębi diagnostykę i zmodyfikuje leczenie.