Zapalenie żółciowe żolądka i refluks a odpowiednie leki

Od ponad pol roku lecze sie na zapalenie żółciowe zoladka i refluks. Btalam proursan i venter,a także pramolan i ircolon. kilka dni temu lekarz internista zalecił mi odstawienie lekow i dal dexilant i duspatalin,pramolan nadal biorę. Ale zero poprawy,mam wraznie ze jest gorzej,straszny żołądka,przelewanke w jelitach,wzdęcia,od tygodnia zatwardzenie,nudnosci,kilka razy wymiotowalam,kręci mi sie w głowie,dzisiaj mam straszne bóle w klatce. Co robic?proszę o pomoc.

Aby odpowiednio leczyć takie dolegliwości trzeba mieć dobrze postawioną diagnozę. Radziłbym z tymi problemami zgłosić się go gastroenterologa. Zapewne będzie konieczne wykonanie gastroskopii, a być może i kolonoskopii, a także specjalistycznego badania oceniającego refluks żołądkowo-przełykowy czyli pehametrię. O wszystkim zadecyduje gastroenterolog po bezpośrednim badaniu i wskaże dalsze postępowanie.