Bóle żołądka po nadużywaniu alkoholu

Mam 23 lata i ostatnio bardzo nadużywałem alkoholu. Piłem głównie piwo. Gdy w końcu zacząłem odczuwać bóle żołądku odstawiłem alkohol. Chyba sobie rozwaliłem tym żoładek Minęło już 2 tygodnie a ból w żołądku nie przechodzi Ten ból to jedyna dolegliwość reszta apetyt ok . Próbowałem naturalnych sposobów pić siemie lniane, miód, czosnek, brałem leki na recepte( już 6 kapsułka) mama takie ma Panzol ale nic nie pomogło. Nie wiem co mam teraz robić. Mam iść do lekarza po jakieś silniejsze leki?

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej doszło do podrażnienia i z czasem objawy powinny ustąpić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.