Bolesna i obfita miesiączka po poronieniu

Witam serdecznie. 18 marca poroniłam samoistnie,ale zabieg musiał byc zrobiony.Mam teraz takie pytanie 15 kwietnia dostałam okres,bardzo skąpy i trwał 7 dni,15 maja dostaŀam kolejna miesiaczke,zaczela sie od wczesniejszego 2 dniowego plamienia,dzisiaj rano zalaŀo mi cała podpaskę i w dzień leci ze mnie dużo krwi.Wczesniej nie miewałam takich miesiączek obfitych i dodam,że ta jest bolesna,czy to normalne po poronieniu?

Witam. Obfite krwawienia miesięczne oraz rozregulowanie cyklów może pojawić się w czasie kilku pierwszych miesięcy po poronieniu. W tym czasie powinna Pani pozostać pod okresową kontrolą ginekologiczną.